Poznań | 2 października 2020

DR MARTIN BAXMANN

KIEDY NALEŻY ROZPOCZYNAĆ FINISHING W LECZENIU ORTODONTYCZNYM
– WYDAJNE SPOSOBY PRACY I ROZWIĄZANIA RATUNKOWE

Do kursu zostało:

Data:
2 października 2020

Cena:
750 pln

Punkty
edukacyjne: 7

Miasto:
Poznań

TEMATYKA KURSU

Precyzyjny finishing uważa się za przejaw najwyższej fachowości w ortodoncji. Dla każdego ortodonty jest to umiejętność najbardziej pożądana i podziwiana. Dlatego zapotrzebowanie na kursy poświęcone temu tematowi jest tak duże. Niestety, większość tych szkoleń skupia się na doginaniu drutów jako głównej metodzie, zamiast mówić o wczesnym unikaniu problemów! Tymczasem finishing zasługujący na miano skutecznego i wydajnego podejmuje się na znacznie wcześniejszym etapie leczenia. W metodzie LeanOrthodonics® [odchudzona ortodoncja] dr Baxmanna, zaczyna się finishing już wraz z początkiem leczenia. Są ku temu powody. Pierwszym krokiem będzie proces starannego planowania wszystkich opcji leczenia, aparatów i mechaniki, w tym jej wszystkich działań ubocznych. Następnie należy się nauczyć stosowania Kluczy Baxmanna (Baxmann Keys®) oraz koncepcji planowania wstecznego. Po tym kursie już nigdy nie przeoczysz cennej opcji leczenia oraz skutecznie opanujesz umiejętność przewidywania możliwych problemów. Wybieraj aparaty i mechanikę w oparciu o dowody naukowe – wówczas będą one skuteczne. Dr Baxmann dodatkowo pokaże proste, efektywne i powtarzalne sposoby rozwiązywania problemów oraz podejmowania jasnych i niezawodnych decyzji. W ramach bonusu, skorzystaj z inspiracji, jaką będzie entuzjazm i energia dr Baxmanna, aby utrzymać własną motywację oraz skoncentrowanie na trzech najważniejszych dla każdego ortodonty celach:

  • Osiąganie wyróżniających się wyników leczenia
  • Zadowolenie pacjentów z twojej pracy

Zamiast pracować ciężej, działać mądrzej i kochać swoją pracę.

AGENDA GODZINOWA

09.00 – 9.30 Rejestracja
09.30 – 11.00 Wykład
11.00 – 11.30 Przerwa kawowa
11.30 – 13.00 Wykład
13.00 – 14.00 Lunch
14.00 – 15.30 Wykład
15.30 – 16.00 Dyskusja

WYKŁADOWCA

baxmann-web

DR MARTIN BAXMANN

Dr Martin Baxmann jest założycielem i dyrektorem firmy Orthodentix, grupy trzech wielokrotnie nagradzanych klinik specjalizujących się w ortodoncji oraz firmy MyOrthoLab, która oferuje usługi laboratoryjne. Studiował stomatologię na Uniwersytecie w Getyndze, obronił doktorat na Uniwersytecie Bońskim z wyróżnieniem „summa cum laude“ oraz odbył podyplomowe kształcenie w dziedzinie ortodoncji w King’s College w Londynie. Dr Baxmann uruchomił szereg projektów badawczych, przy czym jego główne zainteresowania w tej dziedzinie to pobudzanie przemieszczeń zębowych, systemy eksperckie oraz modele decyzyjne dla ortodoncji, wzmacnianie zakotwienia miniśrubami ortodontycznymi oraz oczekiwania, poziom akceptacji i preferencje pacjentów zakresie leczenia aparatami niewymagającymi współpracy. Opracował szereg aparatów ortodontycznych, jak np. „Baxmann Mini Telescope“, „SymBlock“, „Baxmann Lingual O.S.A.S“, narzędzi ortodontycznych (np. Lingual Wire Adapter), narzędzi do diagnostyki radiologicznej oraz planowania leczenia oraz ostatnio – aplikację dla pacjentów „removable brace designer“. Dr Baxmann uczestniczył w napisaniu kilku podręczników z zakresu ortodoncji jako autor i był redaktorem niemieckiego podręcznika “Fixed Appliances in Class II Treatment”.

INFORMACJE DODATKOWE

Hotel

Sheraton Poznan Hotel

Adres:Bukowska 3/9, 60-809 Poznań
Telefon: 61 655 20 00

Warunki uczestnictwa

Zgłoszenie udziału w kursie należy wysłać za pomocą strony internetowej i modułu REJESTRACJA ON-LINE lub na adres mailowy: kkazmierowicz@americanortho.com
podając: datę i tytuł wybranego kursu

Wpłata za udział w kursie na konto AO East Europe Spółka z o.o. S.K.A nr. konta 65 1910 1048 2116 2606 4015 0001

Tytuł przelewu: imię, nazwisko, tytuł i data kursu

Koszt kursu obejmuje:

  • wykład
  • przerwy kawowe oraz lunch
  • materiały kursowe (notes, długopis)
  • tłumaczenie symultaniczne

Wpłaty należy dokonać, nie później niż 1 miesiąc przed rozpoczęciem kursu

UWAGA: gwarancją uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty

 

Copyright 2018 AO East Europe. All rights reserved